Svet-Stranek.cz
Osobní stránka na adrese: levnenaradi.stranky1.cz
Zednické nářadí za skvělé ceny!!!!!!

Obchodní podmínky:Osobní stránka na adrese: levnenaradi.stranky1.cz

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě

1) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

2) OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ.

Nabízíme vám možnost nákupu přímo z Vašeho domova, kde můžete nakupovat nonstop. Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně pomocí e-mailu na našich webových stránkách. Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce.

Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění poštovní a emailové adresy zákazníka (pro rychlejší komunikaci telefonního čísla).

 

3) POŠTOVNÉ A BALNÉ NEBO OSOBNÍ ODBĚR

Objednané zboží zasíláme doporučeně. Standartně využíváme služeb České pošty.

Cenu poštovného  vám pošlu po vytvoření objednávky.
Při platbě předem na účet je zhruba asi o 1/3 levnější než na dobírku.

Lze také dohodnout osobní odběr na naší uvedené adrese po předchozí telefonické dohodě.


4) PLATEBNÍ PODMÍNKY

Objednané zboží zasíláme standartně na dobírku, ale po dohodě je možný  i jiný způsob platby - zaplatit za zboží předem převodem na náš účet a zboží vám bude co nejdříve doporučeně odesláno na vaši vámi uvedenou adresu. Po vyplnění objednávky vám příjde email  s číslem účtu a ostatními  pokyny k platbě. V poznámce pro příjemce uveďte jméno, které jste uvedli v objednávce.

5) DODACÍ LHŮTA

Dodací lhůta zboží které máme na skladě je cca 2-15 dnů.

6) REKLAMACE

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Pokud při převzetí bude ze strany kupujícího zjištěna vada, způsobena dopravcem, je kupující povinen nahlásit tyto vady prodávajícímu nejpozději do 3 dnů ode dne doručení. Na reklamace zjištěné po uplynutí této doby nebude brán zřetel.